Darmowe spiny na gry NextGen w Royal Panda (27-29.05)

Royal Panda dodaje po 140 free spinów za grę na slocie Medusa II na gry sieci NextGen

Darmowe spiny na medusa ii w royal panda 2Portfolio Kasyna Royal Panda wzbogaca się o nowe gry od producenta NextGen. Z tej okazji przygotowano imprezkę, w której masz okazję zdobyć 140 darmowych spinów na 7 najlepszych slotów tej firmy. Aby wziąć udział w promocji należy tylko zagrać w Kasynie Royal Panda na slocie Medusa II między 27, a 29 maja 2016 roku!

Otwórz konto w Royal Panda i odbierz 25 free spinów oraz do 1000 PLN za darmo

Darmowe spiny na medusa ii w royal panda 3Aby zakwalifikować się do odbioru darmowych spinów, rozegraj 50 rund lub więcej na slocie Medusa II stawiając prawdziwe pieniądze. Masz na to 3 dni-piątek, sobotę i niedzielę. Po wypełnieniu powyższego warunku już od poniedziałku 30 maja, każdego dnia aż do niedzieli 5 czerwca o godzinie 12:00 na swoim koncie znajdziesz 20 darmowych spinów. Free spiny będą do wykorzystania tylko na promocyjnym slocie danego dnia.

W poniedziałek 30 maja, 20 darmowych spinów będzie Twoje na slocie Dr. Love on Vacation, we wtorek 31 maja - na slocie Pandamania, 1 czerwca w środę na slocie King Kong, a w czwartek 2 czerwca na Psycho. 3 czerwca - w piątek, odbierzesz free spiny na slot Easy Slider, 4.06 na Gorilla Go Wild. Ostatnie 20 spinów przypadnie Ci w udziale w niedzielę 5 czerwca i wykorzystać je będzie można na slocie Dragon Drop w Royal Pandzie. Wszystkie spiny będą dostępne na dowolnej wersji gry, zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak również na mobilnych, czyli masz okazję z nich skorzystać w dowolnym miejscu. Wygraną kwotę przy pomocy darmowych spinów należy obrócić 35 razy wykorzystując zakłady z salda gotówkowego.

Darmowe spiny na medusa ii w royal pandaNa nowych graczy Kasyna Royal Panda czeka pakiet powitalnych bonusów. Jeśli masz ochotę wziąć udział w licznych promocjach tego serwisu, zarejestruj się i dokonaj depozytu. Tuż po wpłacie minimum 40 PLN na Twoje konto wpłynie bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Odbierz bonus oraz darmowe spiny i ciesz się ze wspaniałej rozrywki jaką daje gra w Kasynie Royal Panda! Skorzystaj ze 140 darmowych spinów na slotach od NextGen, które mogą być źródłem sporych wygranych!
Warto odwiedzić